/Files/images/1-8_a1/1-gaz_i_dr/rob_na_kan/DSC05695.JPG

Від творчого учителя – до творчого учня!

Саме під таким гаслом 30 жовтня 2012 року відбулося засідання педагогічної ради ЗОШ №6. У цьому навчальному році педагогічний колектив розпочав роботу над новою методичною проблемою «Підвищення професійної майстерності педагогів як шлях до розвитку творчого потенціалу учня, людини майбутнього».

Перший рік роботи над проблемою є діагностичним та проходить за підтемою «Компетентність вчителя – шлях до успіху». Цьому присвячена і робота шкільних методичних об’єднань.

Свої здобутки та напрацювання на педагогічній раді презентували учителі шкільного методичного об’єднання суспільно-гуманітарного циклу.

/Files/images/1-8_a1/1-gaz_i_dr/rob_na_kan/DSC05689.JPGГолова методоб’єднання Криштопа О.І. розкрила питання «Шляхи активізації учнів на уроках», розповівши про роботу учителів української, російської та іноземної мов, історії та музики, а продемонстрована презентація яскраво доповнила виступ. /Files/images/1-8_a1/1-gaz_i_dr/rob_na_kan/DSC05703.JPGПро використання інноваційних та інтерактивних методів розповів учитель історії Воронцов В.М.

Не менш важливою темою педради стало й питання «Робота органів учнівського самоврядування». У виступах заступника директора з виховної роботи Баляси Ю.Ю., педагога-організатора Олексіюк О.О., класного керівника Невечері Л.М. були розкриті форми роботи з учнями, доцільність їх використання на практиці.

/Files/images/1-8_a1/1-gaz_i_dr/rob_na_kan/DSC05712.JPGКреативна атмосфера панувала протягом усього засідання, члени колективу ділилися досвідом, пропонували нові шляхи введення у роботу новітніх технологій, щоб сучасний урок давав змогу розкрити творчі можливості вчителю та учню.

Кол-во просмотров: 87

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.