/Files/images/1-8_a1/1-gaz_i_dr/rob_na_kan/PA314029.JPG

Є сім чудес на білім світі, а восьме чудо світу – діти!

Переступаючи поріг школи вперше, маленька дитина великими здивованими очима поглядає навкруги. Перша вчителька, перший підручник, перший дзвоник… Все вперше. І від того, як пройде період адаптації, залежить подальше шкільне життя першокласника.

У цьому навчальному році поріг ЗОШ №6 вперше переступили 30 маленьких першокласників – 14 дівчаток та 16 хлопчиків. Вони всі різні, але кожен з них вже особистість. Тож, тільки поважаючи особистість дитини, можна допомогти їй стати людиною в найвищому розумінні цього слова.

31 жовтня 2012 року відбулися засідання психолого-педагогічних консиліумів з питань адаптації до шкільного життя учнів 1-го та 5-го класів. Потрібно відмітити, що для більшості першокласників та п’ятикласників період адаптації проходить досить спокійно та безболісно. Це зумовлено тим, що більшість учнів 1-го класу відвідували Студію розвитку в нашій школі та дитячий садочок. Учні 5 класу, починаючи з перших шкільних років, брали участь у різних святах та концертах, є активними учасниками суспільного життя школи.

/Files/images/1-8_a1/1-gaz_i_dr/rob_na_kan/DSC05719.JPGУ роботі семінарів взяли участь педагоги школи, логопед, психолог, а також вихователь ДНЗ №2 «Журавка» - Дубина Світлана Іванівна та психолог ДНЗ №2 та ДНЗ №8 Шевцова Надія Володимирівна.

/Files/images/1-8_a1/1-gaz_i_dr/rob_na_kan/DSC05715.JPGПедагоги та вихователі ділилися досвідом роботи, обмінювалися думками з приводу подальшого співробітництва. Адже виховання та навчання повинні бути засновані на поважному ставленні до особистості дитини, знанні її інтересів, прагнень, умінні вчасно надати їй і допомогу, підтримку, дати дружню пораду.

Кол-во просмотров: 58

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.