• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • ЗНО
  • Інструкція що до реєстрації

Алгоритм дій щодо здійснення реєстрації на ЗНО

1. Обрати вищий навчальний заклад, у якому бажаєте навчатися (напрям підготовки, спеціальність). Звернувшись до приймальної комісії ВНЗ, ознайомитися з Правилами прийому та переліком конкурсних предметів, з яких потрібно мати сертифікат ЗНО.

2.На сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua або Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти test.dn.ua знайти розділ «Реєстрація» та ознайомитися з матеріалами щодо реєстрації.

Завантажити програму створення заяви-реєстраційної картки. Ознайомитися з порядком проведення ЗНО в 2013.

Ввести необхідні дані до програми створення заяви-реєстраційної картки.

Роздрукувати з програми створення заяви-реєстраційної картки:

інструкцію щодо заповнення заяви-реєстраційної картки;

заяву-реєстраційну картку;

контрольно-інформаційний лист (необхідно розрізати по лінії розрізу, верхня частина залишається в учасника зовнішнього незалежного оцінювання до отримання сертифікату);

бланк довідки з місця навчання (для випускників 2013 року);

Перевірити дані в заяві-реєстраційній картці. Внести зміни до реєстраційних даних, якщо виникне така потреба. Роздрукувати нову заяву-реєстраційну картку та контрольно-інформаційний лист.

3.Особисто оформити заяву-реєстраційну картку.

розбірливо написати текст заяви (зразок тексту заяви надано в інструкції щодо заповненнязаяви-реєстраційної картки, яку можна роздрукувати з програми);

поставити дату та особистий підпис у відповідних місцях заяви-реєстраційної картки;

розбірливо друкованими літерами внести особисті дані (прізвище, ім’я, по батькові) та паспортні дані (серія, номер паспортного документа або свідоцтва про народження);

наклеїти дві ідентичні фотокартки розміром 3х4 см у відповідних місцях заяви-реєстраційної картки.

Зробити ксерокопії паспортного документа, документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років ), роздрукувати з програми створення заяви-реєстраційної картки довідку з місця навчання та оформити її у відповідному навчальному закладі (для випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти 2013 року, випускників професійно-технічних закладів та випускників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації 2013 року). На копіях документів, написати Згідно з оригіналом , поставити підпис, зазначити власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.

4. Надіслати рекомендованим листом на адресу: а/с 91, Донецьк, Донецька область, 83001 в установлений термін з 04 січня до 05 березня 2013 року реєстраційні документи, вклавши їх до файлу :

1 - оформлену заяву-реєстраційну картку (інструкцію щодо її заповнення та орієнтовний текст заяви можна роздрукувати з програми створення заяви-реєстраційної картки);

2 - копію паспортного документа;

3 - копію документа про повну загальну середню освіту або довідку (оригінал) з місця навчання за зразком;

4 - копію документа про зміну прізвища, імені, по батькові (для осіб, у документах яких є розбіжності в зазначенні персональних даних);

5 - у разі потреби - висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов проходження зовнішнього оцінювання;

Надсилаючи документи, добирайте такий конверт, щоб їх не згинати

За номером заяви – реєстраційної картки (він вказаний у контрольно-інформаційному листі до заяви-реєстраційної картки) або номером поштового відправлення (він вказаний у квитанції, яка надається на пошті) потрібно перевірити на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти test.dn.ua стан поштового відправлення ( на сайті буде зазначена інформація про отримання листа, опрацювання реєстраційних документів та дати друку і відправки сертифікату або листа з відмовою в реєстрації).

5. Для завершення процедури реєстрації необхідно отримати рекомендований лист від Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти, який містить:

1 - бланк сертифіката;

2 - реєстраційну картку абітурієнта;

3 - інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2013 рік»;

4 -повідомлення про створення особливих умов проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

Необхідно перевірити дані у реєстраційній картці абітурієнта та сертифікаті, на персональній сторінці на сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та pin-кодом, указаним у ньому.

У разі виявлення помилок у реєстраційних даних, отримання відмови в реєстрації або необхідності внесення змін у реєстраційні дані необхідно здійснити повторну реєстрацію за наданим алгоритмом, повернувши до Донецького регіонального центру разом з новим пакетом реєстраційних документів відповідний документ - копію листа регіонального центру оцінювання якості освіти про відмову в реєстрації або отриманий раніше сертифікат ЗНО 2013 протягом часу, відведеного на реєстрацію, та наступних 14-ти календарних днів ( до 19 березня 2013 року ).

Кол-во просмотров: 41

Комментарии

Для того, чтобы оставить комментарий на сайте, залогиньтесь или зарегистрируйтесь, пожалуйста.